Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

BRUK-BET - PIAST 2-1. Fornalik: Jesteśmy zawiedzeni

2017-11-06 20:51:14

- Jesteśmy zawiedzeni, bo mieliśmy i powinniśmy byli wygrać to spotkanie - powiedział trener Waldemar Fornalik na konferencji prasowej

W 15. kolejce Lotto Ekstraklasy Piast przegrał na wyjeździe z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 1-2. Wszystkie bramki w tym meczu padły w końcówce rywalizacji. - Co mądrego można powiedzieć po takim spotkaniu? Mieliśmy wszystkie atuty w naszym ręku. Stworzyliśmy sobie więcej okazji od przeciwnika... W drugiej połowie oddaliśmy mu nieco inicjatywę, ale wciąż mieliśmy swoje szanse. Zawiodła skuteczność, a gdy w końcu udało nam się wyrównać, to w tej samej chwili straciliśmy gola. Jesteśmy zawiedzeni, bo mieliśmy i powinniśmy byli wygrać to spotkanie - przyznał opiekun Niebiesko-Czerwonych.

Na początku spotkania boisko opuścić Marcin Pietrowski. Kapitan Piasta doznał kontuzji po starciu z Bartoszem Szeligą. - Podejrzewamy uraz mięśnia dwugłowego. Na tę chwilę trudno powiedzieć coś więcej. Jego zejście zburzyło nasze możliwości na przeprowadzenie zmian - stwierdził.

W drugiej połowie Michal Papadopulos nie wykorzystał rzutu karnego podyktowanego za faul na Macieju Jankowskim. - Trening treningiem, a później i tak przychodzi mecz i pojawia się stres. To był źle wykonany rzut karny... - Waldemar Fornalik.

Biuro Prasowe
GKS Piast SA

Adriana Urgacz-Kuźniak
W ostatnim meczu w 2017 roku rozgrywanym przy Fiołkowej, ŁTS uległ Unii Książenice 1-5. Mecz, który kibice zobaczyli w sobotnie popołudnie był trywialnie mówiąc dziwny.

2017-11-19 19:43:44

Podziałem punktów zakończyło się derbowe starcie w którym AZS UŚ Katowice zremisował 2:2 z Piastem Gliwice. Trzy bramki w tym meczu zapisano Tomaszowi Szczurkowi, ale jeden gol to trafienie...

2017-11-19 19:49:28

To kolejny mecz, w którym zawodnicy GSF zafundowali sporo emocji kibicom, którzy przybyli żeby wspierać swoją drużynę. GSF Gliwice lider w 1 Polskiej Lidze Futsalu z wynikiem 3:2 z Berland...