Przerwa technologiczna...

Jak informuje Miejski Zarząd Usług Komunalnych od najbliższego poniedziałku, 31 lipca przerwę technologiczną rozpoczyna kryta pływalnia Olimpijczyk.

czytaj więcej »

Przerwa technologiczna w Olimpijczyku

Brązowy medal w...

Dominika Kossakowska z Klubu Pływackiego SiKReT Gliwice wywalczyła brązowy medal Światowych Igrzysk Sportów Nieolimpijskich The World Games Wrocław 2017 w Ratownictwie Sportowym w sztafecie...

czytaj więcej »

Brązowy medal w Ratownictwie Sportowym

Piast wciąż bez trzech...

W pierwszym meczu na swoim boisku w tym sezonie Piast przegrywa z Pogonią Szczecin 1:2. Bramkę dla gospodarzy zdobył Michal Papadopulos, dla gości Dariusz Fornella i Sebastian Rudol.

czytaj więcej »

Piast wciąż bez trzech punktów

Trwa rekrutacja do...

Pierwsza charytatywna liga futsalu w regionie prowadzi rekrutację do szóstego sezonu rozgrywek. Niedzielna Liga Futsalu łączy zabawę z aktywnością fizyczną i pomocą osobom niepełnosprawnym.

czytaj więcej »

Trwa rekrutacja do Niedzielnej Ligi Futsalu

Gerard Badia dwa...

W sobotnim meczu z Cracovią pomocnik Piasta Gliwice doznał poważnego urazu kolana. Wczoraj klub poinformował, że przerwa w grze Gerarda Badii potrwa dwa miesiące.

czytaj więcej »

Gerard Badia dwa miesiące poza boiskiem

Dzieci pobiegną...

W niedzielę, 18 czerwca pod Parkiem Handlowym ARENA dla 14-letniej Zuzi pobiegną dzieci w wieku od 2 do 18 lat. Młodzi biegacze zmierzą się z dystansami od 100m do 800m.  Gościem specjalnym...

czytaj więcej »

Dzieci pobiegną charytatywnie - Charytatywne KIDS Runners w Arenie
Dołącz do
swoich znajomych!